Fermer
art_track
7
Νέα
chevron_right
9
Order of play / Results
chevron_right
11
Men Rankings
chevron_right
14
Women Rankings
chevron_right
14
Tournaments
chevron_right
14
Βίντεο
chevron_right
14
Φωτογραφίες
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
8
My info
chevron_right
6
Matches to bet
chevron_right
14
My prediction
chevron_right
12
Βαθμολογιες
chevron_right
13
Rules
forum
10
Forum & discussions
account_circle
Γραφομαι
Register
menu
person
Παιχνίδι προβλέψεων
5
Forum
Είσοδος
Register
Order of play / Results
Order of play
Πέμπτη 16 Μαΐου
Παρασκευή 17 Μαΐου (begin at 03:00)
Results
Πέμπτη 16 Μαΐου
Τετάρτη 15 Μαΐου
Τρίτη 14 Μαΐου
Δευτέρα 13 Μαΐου
Tournaments
Playing tournaments
Ρωμη
Μπορντώ
Turin
Rome
Parme
Paris
Upcoming tournaments
Γένοβα
Lyon
Strasbourg
Rabat
Search a tournament
Tournaments
Men (ATP)
Women (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Αυστραλιανο Οπεν 2024
Sinner / Sabalenka
Γαλλικο Οπεν 2024
Από 26 Μαΐου to 9 Ιουνίου
Γουίμπλετον 2024
Από 1 to 14 Ιουλίου
Αμερικανικο Οπεν 2024
Από 26 Αυγούστου to 8 Σεπτεμβρίου
Challengers 2024
Playing tournaments
Taipei
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Upcoming tournaments
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Κατάταξη
Men (ATP)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-23)
Youth (-23) (France)
Challenger Race
Women (WTA)
Official
Live
Race
By country: France
Youth (-21)
Youth (-21) (France)
Increase
Holger Rune
+920
Τσιτσιπάς
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Decrease
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Τζόκοβιτς
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Βίντεο
Categories
Funny
Interviews
Matches
News
Hot shots
Off-court
Most popular this week
Ναδάλ εναντίον Μπεργκς, Φονινί εναντίον Έβανς, Αρνάλντι εναντίον Μαγιό, Ντρέιπερ εναντίον Κόριτς και Όγκερ-Αλιασίμ/Τιαφόε εναντίον Σέλτον/Μπούμπλικ. Ακολουθούν τα σημαντικότερα στιγμιότυπα από τη 2η ημέρα στη Ρώμη (Masters 1000)
Ο Νόβακ Τζόκοβιτς ξεκινά την εκστρατεία του στη Ρώμη απέναντι στον Moutet | Rome 2024 Highlights
Ο Alcaraz γιορτάζει τα 21α γενέθλιά του. Ανοίξτε τα μάτια σας, εδώ είναι το Top 21 των καλύτερων λήψεων του Ισπανού μέχρι στιγμής!
Ο Τζόκοβιτς έμεινε άναυδος από τον Ταμπίλο! Στιγμιότυπα από τον 3ο γύρο μεταξύ του Σέρβου και του Χιλιανού στο χώμα της Ρώμης (Masters 1000)
Στιγμιότυπα από τον τελικό Iga Swiatek - Sabalenka στο χωμάτινο γήπεδο της Μαδρίτης
Last video
03:51
Submit a video
Παίκτες
Men
Full list
By country: Γαλλια
Women
Full list
By country: Γαλλια
Search a player
Head to head of the day
vs
vs
Performance of the day
Kawamura d. Kulikova
6/0, 6/1
1041 rank difference
Δημοτικότητα
Ναδάλ
48,308 Fans
Τζόκοβιτς
43,915 Fans
Φέντερερ
41,189 Fans
Alexander Zverev
25,195 Fans
Carlos Alcaraz
22,277 Fans
Full ranking
Δημοτικότητα
Χάλεπ Σιμόνα
11,337 Fans
Iga Swiatek
10,297 Fans
Σερένα Γουίλιαμς
10,190 Fans
Μουγκουρούθα
8,426 Fans
Angelique Kerber
8,399 Fans
Full ranking
2
30
Τσιτσιπάς
1
15
Jarry N
6
6
00
Niemeier J
5
3
00
Sonmez Z
2
4
6
00
Fils A
1
6
2
00
Van de Zandschulp B
6
6
2
Evans D
6
3
00
Mayot H
2
6
00
Nakashima B
3
4
00
Nishioka Y
5
40
Nardi L
5
15
Wolf J
4
7
15
Bautista Agut R
3
6
00
Daniel T
1
6
00
Passaro F
1
2
00
Galan D
4
15
Gadecki O
5
00
Cornet A
4
6
Goetz T
6
7
Burgic E
4
15
Tomic B
3
30
Corwin F
4
40
Ponwith N
3
40
McHugh A
5
00
Kuzuhara B
4
00
Neff A
5
15
Dickerson R
2
30
Adams H
Today
D.Collins
at 20:30
A.Sabalenka
Παρ 17
A.Tabilo
at 15:30
A.Zverev
1985
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
Μόναχο 1985
ATP 250 - Από 6 to 7 Απριλίου
19:25:53
2°C
view_headline
Order of play / Results
view_headline
Ισοπαλία
info_outline
Πληροφορίες
comment
Analyses
Πληροφορίες
Official name
BMW Open
Πόλη
Munich, Γερμανία
Θέση
Münchner Tennis und Turnierclub Iphitos
Κατηγορία
ATP 250
Επιφάνεια
Πηλός (Υπαίθριος)
Ημερομηνία
Από 6 to 7 Απριλίου 1985 (1 Ημέρες)
Τα χρήματα του βραβείου
100,000 $
Website
www.bmwopen.de
Prize list
2024
Struff J
d.
Fritz T
75 63
2023
Rune H
d.
Van de Zandschulp B
64 16 76
3
2022
Rune H
d.
Van de Zandschulp B
34 ab
2021
Basilashvili N
d.
Struff J
64 76
5
2019
Garin C
d.
Berrettini M
61 36 76
1
2018
Zverev A
d.
Kohlschreiber P
63 63
2017
Zverev A
d.
Pella G
64 63
2016
Kohlschreiber P
d.
Τιεμ
76
7
46 76
4
2015
Μάρεϊ
d.
Kohlschreiber P
76
4
57 76
4
2014
Klizan M
d.
Fognini F
26 61 62
2013
Haas T
d.
Kohlschreiber P
63 76
3
2012
Kohlschreiber P
d.
Τσίλιτς
76
8
63
2011
Davydenko N
d.
Mayer F
63 36 61
2010
Youzhny M
d.
Τσίλιτς
63 46 64
2009
Μπέρντιχ
d.
Youzhny M
64 46 76
5
2007
Kohlschreiber P
d.
Youzhny M
26 63 64
2006
Rochus O
d.
Vliegen K
64 62
2005
Nalbandian D
d.
Pavel A
64 61
2004
Davydenko N
d.
Verkerk M
64 75
2003
Φέντερερ
d.
Nieminen J
61 64
2002
El Aynaoui Y
d.
Schuettler R
64 64
2001
Novak J
d.
Dupuis A
64 75
2000
Squillari F
d.
Haas T
64 64
1999
Squillari F
d.
Pavel A
64 63
1998
Enqvist T
d.
Agassi A
67
4
76
6
63
1997
Philippoussis M
d.
Corretja A
76
3
16 64
1996
Dosedel S
d.
Moya C
64 46 63
1995
Ferreira W
d.
Stich M
75 76
6
1994
Stich M
d.
Korda P
62 26 63
1993
Lendl I
d.
Stich M
76
2
63
1992
Larsson M
d.
Korda P
64 46 61
1991
Gustafsson M
d.
Perez-Roldan G
36 63 43 ab
1990
Novacek K
d.
Muster T
64 62
1989
Chesnokov A
d.
Strelba M
57 76 62
1988
Perez-Roldan G
d.
Svensson J
75 63
1987
Perez-Roldan G
d.
Vajda M
63 76
1986
Sanchez E
d.
Osterthun R
61 63
1985
Nystrom J
d.
Schwaier H
61 60
1984
Pimek L
d.
Mayer G
64 46 76 64
1983
Smid T
d.
Nystrom J
60 63 46 26 75
1982
Mayer G
d.
Elter P
36 63 62 61
1981
Lewis (NZL) C
d.
Roger-Vasselin C
46 62 26 61 61
1980
Gehring R
d.
Freyss C
62 06 62 62
1979
Orantes M
d.
Fibak W
63 62 64
1978
Vilas G
d.
Mottram B
61 63 63
1977
Franulovic Z
d.
Pecci Sr. V
61 61 67 75
1976
Orantes M
d.
Meiler K
61 64 61
1975
Vilas G
d.
Meiler K
26 60 62 61
1974
Fassbender J
d.
Jauffret F
62 57 61 64
Διαμοιραση
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Top seeds
1
Gomez A
1ος γύρος
2
Nystrom J
3
Pimek L
2ος γύρος
4
Mecir Sr. M
Προημιτελικά
5
Aguilera J
2ος γύρος
6
Clerc J
Ημιτελικά
7
Gunnarsson J
1ος γύρος
8
Schwaier H
Τελικός
542
missing translations
Please help us to translate TennisTemple